Chatboty
dla korporacji

Rozmawiaj. Słuchaj. Zarabiaj.

bot dla biznesu
rozmowa z botem

Nawiąż
relację z klientem


Bądź dostępny dla swoich klientów 24h na dobę. Promuj siebie i swoje usługi przez najpopularniejsze komunikatory na świecie.


Przez 14 dni
bot Orange odbył
1568
unikalnych konwersacji.
Z tego 778 osób
czyli prawie 50%
wyraziło zainteresowanie rozmową sprzedażową

Napisali o nas:


wp
gpw
prowly
plus biznesu
innpoland
mamstartup

Ochrona
danych osobowych


Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla korporacji jest bezpieczeństwo danych. Dlatego też do zbierania danych wrażliwych wystawiamy specjalny formularz, który umiejscowiony jest na serwerze naszego klienta. Dzięki temu właściciel komunikatora nie ma dostępu do danych użytowników końcowych.

Look-alike

Czy wiesz, że na podstawie danych z pierwszego wdrożenia potrafimy wyodrębić nową grupę osób zainteresowanych Twoją usługą? Poszerzaj swoją grupę klientów i docieraj do tych, którzy Cię najbardziej potrzebują!

Integracje

Martwisz się co zrobić z danymi spływającymi z komunikatora? Nic prostszego! - nasz algorytm integrujemy z systemami CRM, z kontami e-mail, czy arkuszami exel. Tak abyś nie musiał zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń.

Raporty

Dla wielbicieli liczb przygotowaliśmy codzienne szczegółowe, bądź comiesięczne zbiorcze raporty. Prezentujemy dane behawioralne, dane demograficzne i dane sprzedażowe.

Wandlee Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 85 m.21
02-001 Warszawa
NIP: 701-05-57-972
KRS: 0000607072
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy

team@wandlee.com

Masz pytania?

Zostaw nam kontakt!