Jak zwiększyć efektywność recepcji i poprawić customer expierence? Automatyzacja rejestracji.

Szczególnie w sezonie grypowym gdy dodzwonienie się do wielu placówek niemal graniczy z cudem, a personel medyczny jest obciążony dodatkowymi obowiązkami – technologia Wandlee jest doskonałą alternatywą. Rejestracja wizyt to czasochłonne, a jednocześnie niewymagające szczególnych kwalifikacji działanie, czyli zadanie w sam raz dla Voicebota. AI sprawdza dostępne terminy w kalendarzu placówki i wychodzi z propozycją do pacjenta. Jest w stanie obsłużyć nieskończenie wiele połączeń w jednej sekundzie i działa 24h na dobę.

Seniorzy – którzy stanowią najliczniejszą i wciąż rosnącą grupę pacjentów – będący pacjentami placówek medycznych mają specyficzne potrzeby związane z obsługą umawiania, modyfikacji i anulowania wizyt. Kluczowe dla nich są stałość i prostota. To one mają największy wpływ na poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienie poleceń i pytań, a zatem efektywność całego procesu. Często język jakim się posługują nie jest tak aktualny i współczesny, co sprawia, że nie wszystkie polecenia są dla nich jasne. Voicebot Wandlee w komunikacji z tą najbardziej wymagająca grupą sprawdził się doskonale. To najlepsza rekomendacja, że rozwiązanie jest skuteczne i przyjazne dla pacjentów niezależnie od ich wieku, czy zaawansowania technologicznego.

Od grudnia 2020 roku razem z naszą spółką firma Wandlee realizuje projekt automatycznych infolinii głosowych dla Ministerstwa Zdrowia. Rozwiązanie wdrożone przez Wandlee automatyzuje przekazywanie wyników pomiarów z pulsoksymetrów za pomocą rozmowy telefonicznej (voicebot). Zaimplementowana technologia jest prosta i przyjazna nie tylko dla adeptów technologii, ale przede wszystkim dla osób starszych. Rozwiązania pomimo szerokich wymagań zostało zaimplementowane w ciągu 7 dni roboczych. Z infolinii skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy Polaków przechodzących Covid-19.

Robert Król, CEO i prezes zarządu Holo4Med

Chcesz takiego bota dla swojego biznesu? Skontaktuj się z nami!